Aranıyor...
Kapat

Diğer Röportaj Videoları

4,133 kez izlendi

Röportaj: Lenka

Lenka Küçükçiftlik Park'taki konseri öncesi karnaval.com'un sorularını yanıtladı.

Yayın Tarihi: 01.12.2013
Babasının doğum gününde, onunla birlikte İstanbul'a özel bir konser verecek Lenka, bu akşam Küçükçiftlik Park'ta sevenleriyle buluşuyor. Everything at Once şarkısıyla Türkiye'de tanınan Lenka konser öncesi karnaval.com sorularını yanıtladı.

İlginizi Çekebilir

Çal
Türkler Karadeniz Yemeklerini Denerse: Hamsikoli, Turşu tavalısı, Laz böreği
30.07.2015
.
Geçtiğimiz hafta yabancı konuklarımıza tattırdığımız Karadeniz yemeklerini bu hafta da Türklere tattırdık. Hayatlarında ilk kez Hamsi Koli, Turşu Tavalısı ve Laz Böreği tadan Türkler nasıl bir tepki verdi? Bu yöresel lezzetleri yabancılar mı Türkler mi daha çok beğendi?
1 kez izlendi
03:28
Play Video
Çal
Olmasa Da Olur Gereksiz Bilgiler
24.07.2015
Bu hafta sizler için gereksiz ama eğlenceli bir kaç bilgi toparladık.
Mesela, sivrisinekler ısırdıktan sonra neden kaşınırız? Akciğerlerimizden çıkan hava sıcaklığı nedir? Midemiz neden guruldar? Nanenin ferahlık hissi vermesinin nedeni ne? Hepsinin ve daha fazlasının cevabı için videoyu izleyin...
977 kez izlendi
01:21
Play Video
Çal
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Hamsikoli, Turşu tavalısı, Laz böreği
23.07.2015
Bu hafta katılımcılarımıza Karadeniz mutfağını tattırdık.
Hamsikoli, turşu tavalısı ve laz böreğini tadan katılımcılarımız sizce nasıl tepkiler verdiler? Peki siz bu yöresel lezzetleri denediniz mi?
674 kez izlendi
04:10
Play Video
Çal
Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: Kanada/İran & Hindistan
16.07.2015
.
Bu hafta yeni katılımcılarımızla röportaj yaptık. Hindistanlı ve Kanada/ İranlı katılımcılarımızı daha yakından tanımak için onlara Türk mutfağı hakkında sorular sorduk. Türk yemekleri hakkında ne düşünüyorlar? Ülkelerindeki yemekler nasıl? Hindistan'da gerçekten fare yiyorlar mı? Bu soruların cevapları ve daha fazlası için videoyu izleyin...
1,792 kez izlendi
03:36
Play Video
Çal
Bayramda Başımıza Gelecek Muhtemel Şeyler
10.07.2015
.
Parfümünüzü bastıran kolonya kokusu, baklava yemeniz için ısrar eden teyzeniz, sizi bir türlü konuşturmayan akrabalar, bilgisayar isteyen misafir çocuğu, mesleğinizi bir türlü anlamayan tanıdıklar, sonsuz el öpmeler, facebook'tan ekleyen akrabalar ve bitmek bilmeyen bayram mesajları... Bu bayramda başına gelecek muhtemel şeyleri senin için toparladık.
997 kez izlendi
02:03
Play Video
Yükleniyor!
Hata! :
    değilim!
    Facebook'tan çıkış yapmak için tıkla.
    ya da
    Hata! :